Firmamız; Yavuz Rent a Car  2014 yılında sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayanmaktadır.

Sektörde “Önce Müşteri Memnuniyeti” diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik Araç Kiralama hizmeti almanız için çaba göstermektedir.

      Düzce Kaynaşlı'da Otomotiv Kiralama’da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü Yavuz Rent a Car’da bulacaksınız.

Neden Yavuz Rent a Car

      Yavuz Rent a Car bünyesindeki araçlar ile ve sunduğu hizmet kalitesiyle Düzce Kaynaşlı'da oto kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır.

      Yavuz Rent a Car Oto kiralama filosundaki tamamı orta segment araçlarıyla da ucuz araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir. En iyi fiyatlarla, en yüksek kaliteyi birarada sunan Yavuz Rent a Car, müşterilere sunduğu 24 saat yol yardımıyla her zaman yanınızdadır. Yavuz Rent a Car güvencesini ve konforunu sizde yaşayın.

Kişisel Oto Kiralama

      Yavuz Rent a Car Filosundaki Orta segment araçları ile farklı isteklere farklı çözümler üretiyor.

      Kişisel olarak tercihleriniz dahilinde önceden planladığınız özel günleriniz için Yavuz Oto kiralama çözüm ortağınız. Deneyimli kadrosuyla size muhteşem bir yolculuk deneyimi yaşatacak tatil ve özel günleriniz için özel çözümler sunuyor. Yavuz Rent a Car size sorunsuz bir yolculuk deneyimi sağlamak için çözüm ortağınız hemen bize ulaşın ve isteklerinizi belirtmekten çekinmeyin.

      Yavuz Rent a Car kişisel ve kurumsal isteklere direkt yanıt veren En iyi kaliteyi En düşük fiyatlarla sağlayan Araç kiralama servisidir. Araçlarımızın bakımları markaların yetkili servislerinde yapılmaktadır. Araçlarımız kiralama sürecinde tam garanti altındadır.

      Düzce Kiralık oto sektöründe Kaliteyi, prestiji, konforlu bir deneyimi profesyonel ekibiyle size sağlayan Yavuz Rent a Car, İyi yolculuklar diler.